Gdzie naprawiacie swoje Skody po gwarancji w Krakowie ??

dzial poświecony poszukiwaniom doświadczonych mechaników, warsztatów, tunerów w okreslonych miejscach Polski

Moderatorzy: lec, Sosna

Gdzie naprawiacie swoje Skody po gwarancji w Krakowie ??

Postprzez pioo 5 lut 2011, o 14:42

Witam.

Skończyła mi się gwarancja więc i darmowy serwis w ASO. Dlatego mam pytanie :muśli: . Szukam dobrego i sprawdzonego warsztatu lub mechanika w Krakowie lub okolicach w którym mógłbym do końca życia serwisować mojego Roomka :extra: .

Podstawowe wymagania to rzetelność, uczciwość, fachową obsługę oczywiście atrakcyjne ceny. Wiem że może są to wygórowane wymagania jednak gdzie jak nie na forum mogę znaleźć takie informację :extra: .

Z góry dziękuję za wszelkie info.

Pozdrawiam
pioo
Silnik: 1.4 BXW 85KM MY08
Auto: Roomster, Style
Moc/Moment: 0KM @0Nm

MacOSXSafari

Odp: Gdzie naprawiacie swoje Skody po gwarancji w Krakowie ?

Postprzez kasia166 23 maja 2011, o 08:32

Witaj,
od lat korzystam z usług serwisu na Dębnikach autoline.krakow.pl. Jeśli szukasz serwisu, w którym obsłużą Cię profesjonalnie i rzetelnie to go polecam. Oni stawiają na stałych klientów i dbają o to, żeby ludzie byli zadowoleni, nie obiecują cudów, nie podejmują się rzeczy, których nie mogą zrobić, jeśli coś wyjdzie "w praniu" w trakcie naprawy, to zadzwonią i Cię poinformują i tak dalej. Mi ten zakład znacznie ułatwia życie.
kasia166
Auto: Felicia

Windows7Chrome

Postprzez Maciej ambiente 8 maja 2012, o 11:05

Witaj.
Moim sprawdzonym serwisem jest Serwis Samochodowy Pasjonaci. Serwis naprawde godny polecenia, fachowa obsłóga, niskie ceny i przedefszyskim jak coś robia to naprawde porządnie i fachowo. Można bez problemu sie umówić i zostawić samochod, panowie najpierw mniej wiecej wyceniają usługe i koszt części wiec mniej wiecej można sie przygotować na koszty, jeśli coś podczas wykonywanej usługi wychodzi to dzwonią i informują jak sytuacja wygląda. Co mnie najbardziej ciszy to ze panowie niestaraja sie za wszelką cene zedrzeć pieniędzy tylko porządnie wykonać powierzoną im prace, cena usług w porównaniu do innych serwisow jest nieduża a wiem co pisze ponieważ zwiedziłem poredziesiąt serwisów i czasami to chciałem z butów wyskoczyć. Co do części to jest wybór czy sobie sam załatwiam części czy serwis je załatwia, jeśli serwis załatwia to daje wybór za ile i z której półki. Panowie jeśli czegoś niewiedzą to staraja sie doradzić i podesłać do innego sprawdzonego fachowca. Naprawde poleca ten serwis. Serwis mieści sie na ulicy Telimeny 7 za przedszkolem, Bieżanów Nowy, Tel 728 570 157. Pozdrawiam i polecam :extra:
Maciej ambiente
Silnik: 1.9TDI AGR 90KM MY04
Auto: Octavia, Ambiente
Przebieg: 0 km

Windows7MSIE7

Postprzez pioo 8 maja 2012, o 19:15

Dziwne ... Kolega @Maciej ambiente dzisiaj się zarejestrował i pierwsze co to w dziale Małopolska i w dziale Śląsk zachwala Serwis Samochodowy. Oj ... kiepsko idzie Wam Pany ten marketing szeptany :/

######## Dodano kolejny post: ##########
Ponawiam pytanie ... bo na gwałt muszę autko naprawiać :/
Ostatnio edytowano 1 paź 2012, o 15:54 przez pioo, łącznie edytowano 1 raz
Powód: laczenie...
pioo
Silnik: 1.4 BXW 85KM MY08
Auto: Roomster, Style

MacOSXSafari

Postprzez WojtekRS3 26 maja 2019, o 20:00

Cześć, podbijam pytanie o serwis pogwarancyjny Skody (VAG) w Krakowie i okolicach.

pozdrawiam
WL
WojtekRS3
Silnik: 2.0 TSI CHHB 220KM MY15
Auto: Octavia RS, Challenge
Przebieg: 130000 km

MacOSXSafari

Powrót do Warsztaty, Mechanicy, Chiptuning