W-wa - dobry serwis/ mechanik ??

dzial poświecony poszukiwaniom doświadczonych mechaników, warsztatów, tunerów w okreslonych miejscach Polski

Moderatorzy: lec, Sosna

Odp: W-wa - dobry serwis/ mechanik ??

Postprzez mikeman 27 cze 2018, o 11:30

Który serwis ASO byście polecali w Warszawie? Muszę zakodować kluczyk kessy (to pewnie zrobi każdy) ale przy okazji chciałbym, żeby naprawili mi przeciekające uszczelki przy drzwiach przednich pasażera. Tutaj też niby nie rocket science, ale o skuteczności ich naprawy dowiem się dopiero podczas dużego deszczu, więc fajnie byłoby gdyby faktycznie się przyłożyli i wiedzieli co robią.
A może nie ASO, tylko inny serwis? Może ten na Syreny? To nie usterka mechaniczna, więc nie wiem czy się w tym specjalizują, a nie chciałbym, żeby sprawdzali czy potrafią i nie porysują na moim aucie...

######## Dodano kolejny post: ##########
Zgodnie z ideą forum dam znać pozostałym, jakby ktoś szukał: na zakodowanie kluczyka pojechałem do POL MOT na Felińskiego w Warszawie. Wszyscy wokół wołali sobie za zakodowanie kessy 200-250zł, oni zrobili za 150zł.
Później pojechałem do nich z cieknącymi drzwiami (wcześniej zmieniłem obie uszczelki drzwi na najnowszą rewizję, ale nie pomogło). Zdjęli boczek i okazało się, że odpływy z drzwi były jednak przyblokowane od środka. Poprawili i policzyli 260zł. W zasadzie jestem zadowolony.
Ostatnio edytowano 24 paź 2018, o 14:03 przez mikeman, łącznie edytowano 1 raz
Powód: laczenie...
mikeman
Auto: Octavia 3, Elegance
Moc/Moment: 150KM @0Nm
Przebieg: 0 km

WindowsChrome

Postprzez amittere 19 maja 2019, o 14:54

Cześć.

Może robił ktoś w Warszawie, albo okolicy remont silnika 1.2 12 v Fabia 1? Objawy mojej Skodziny to znikanie oleju 0,5 L na 400 km. :płacz:
amittere
Auto: Fabia
Moc/Moment: 0KM @0Nm
Przebieg: 0 km

WindowsChrome

Postprzez DawS 13 sie 2019, o 01:12

Cześć wszystkim,

Przeleciałem trochę stron i tematów na forum o polecanych warsztatach i zauważyłem, że wyjątkowo wyróżniają się dwa - AutoSkoda na Syreny 14 i Dobry Grześ w Ożarowie (Dsize). Ktoś podpowie z ostatnich doświadczeń (lub bardziej zamierzchłych, zwłaszcza jeśli negatywnych) czy naprawdę warto? Jak z ich obłożeniem (kolejkami do podstawienia i czasem pracy), cenami itp? AS nie ma strony a strona DGW to w sumie tylko obrazek z adresem, a komentarzami z dobregomechanika.pl się nie chcę sugerować.

Mam problem bardziej mechaniczny niż elektryczny (na 90% walnięte łożysko oporowe) i całe sprzęgło z dwumasą do wymiany, więc może ktoś podpowie też którzy się na czym bardziej znają.

Części planuję kupić sam (nauczony doświadczeniem chcę mieć swoje faktury na każdy element i nie załatwiać reklamacji wadliwych elementów przez warsztat, tylko bezpośrednio u sprzedawcy/dystrybutora części) - może ktoś wie jak się na to zapatrują i czy mają co do tego większe obiekcje (no bo mniejsze mają pewnie tak jak każdy warsztat).

Dodam tylko że p. Grzegorz z DGW na urlopie do końca tygodnia, ale jak polecacie bardziej to tym chętniej poczekam (jakość usługi ponad wszystko), tym bardziej że jak auto uziemione to nie kusi żeby jeździć i będę mógł dokończyć w garażu zabawę z lakierem i elektryką ;)
DawS
Silnik: 2.0TDI BMM 140KM CR MY08
Auto: Octavia2 Scout
Przebieg: 280000 km

WindowsFirefox

Re: W-wa - dobry serwis/ mechanik ??

Postprzez Laurent 13 sie 2019, o 06:50

Ja od zawsze korzystam z usług DGW i mój tata również. Mam obecnie 2 auta które u niego serwisuje a w całej historii były jeszcze trzy skody które serwisowałem u Grzesia. Osobiście polecam. Części zawsze kupuje mi DGW. Kilka razy miałem filtry i oleje ze sobą ale nie miał nic na przeciwko. Ja bym poczekał
Laurent
Silnik: 2.0TDI BKD 140KM MY10
Auto: Octavia2 FL Kombi, L&K
Przebieg: 77000 km
Auto2: Octavia 1FL Combi '01

WindowsXPChrome

Poprzednia strona

Powrót do Warsztaty, Mechanicy, Chiptuning