W-wa - dobry serwis/ mechanik ??

dzial poświecony poszukiwaniom doświadczonych mechaników, warsztatów, tunerów w okreslonych miejscach Polski

Moderatorzy: lec, Sosna

Odp: W-wa - dobry serwis/ mechanik ??

Postprzez mikeman 27 cze 2018, o 11:30

Który serwis ASO byście polecali w Warszawie? Muszę zakodować kluczyk kessy (to pewnie zrobi każdy) ale przy okazji chciałbym, żeby naprawili mi przeciekające uszczelki przy drzwiach przednich pasażera. Tutaj też niby nie rocket science, ale o skuteczności ich naprawy dowiem się dopiero podczas dużego deszczu, więc fajnie byłoby gdyby faktycznie się przyłożyli i wiedzieli co robią.
A może nie ASO, tylko inny serwis? Może ten na Syreny? To nie usterka mechaniczna, więc nie wiem czy się w tym specjalizują, a nie chciałbym, żeby sprawdzali czy potrafią i nie porysują na moim aucie...

######## Dodano kolejny post: ##########
Zgodnie z ideą forum dam znać pozostałym, jakby ktoś szukał: na zakodowanie kluczyka pojechałem do POL MOT na Felińskiego w Warszawie. Wszyscy wokół wołali sobie za zakodowanie kessy 200-250zł, oni zrobili za 150zł.
Później pojechałem do nich z cieknącymi drzwiami (wcześniej zmieniłem obie uszczelki drzwi na najnowszą rewizję, ale nie pomogło). Zdjęli boczek i okazało się, że odpływy z drzwi były jednak przyblokowane od środka. Poprawili i policzyli 260zł. W zasadzie jestem zadowolony.
Ostatnio edytowano 24 paź 2018, o 14:03 przez mikeman, łącznie edytowano 1 raz
Powód: laczenie...
mikeman
Auto: Octavia 3, Elegance
Moc/Moment: 150KM @0Nm
Przebieg: 0 km

WindowsChrome

Odp: W-wa - dobry serwis/ mechanik ??

Postprzez amittere 19 maja 2019, o 14:54

Cześć.

Może robił ktoś w Warszawie, albo okolicy remont silnika 1.2 12 v Fabia 1? Objawy mojej Skodziny to znikanie oleju 0,5 L na 400 km. :płacz:
amittere
Auto: Fabia
Moc/Moment: 0KM @0Nm
Przebieg: 0 km

WindowsChrome

Poprzednia strona

Powrót do Warsztaty, Mechanicy, Chiptuning