Zakup nowej fabii/do produkcji

Kupujemy Skodę, nową / używaną... doradztwo i omawianie ofert

Moderatorzy: Sigma_74, lec

Zakup nowej fabii/do produkcji

Postprzez wojteknaboso 21 gru 2017, o 15:59

Czesc,

planuje kupic Skode Fabie, czego potrzebuje w tym aucie to:
LPG 1.0 75KM
multimedialna kierownica
tempomat
podlokietnik
bialy kolor /bo najtańszy :D/
Pakiet audio z radiem swing
pakiet mixx

Myslicie ze powinienem coś dodać albo odjąć? Czegoś moze mi brakować?
W jakim salonie najlepiej szukać, żeby mieć najwiekszy rabat? :D

z drugiej reki wiem ze moge dostać takie coś powyżej za 47k pln - któryś diler może to przebic? :D
wojteknaboso
Auto: Inny
Moc/Moment: 0KM @0Nm
Przebieg: 0 km

Windows7Chrome

Odp: Zakup nowej fabii/do produkcji

Postprzez danielltt 10 sty 2018, o 23:37

Wszystko zależy od tego czego wymagasz od auta. Jeśli ma być tanie (biały kolor, bo najtańszy) to szczerze ciężko doradzić. Ja wyszedłem z założenia, że skoro biorę auto z salonu to te parę tysięcy warto doinwestować, ale to moje przemyślenia. Mogę Ci powiedzieć bez jakiego wyposażenia ja sobie nie wyobrażam mojego samochodu:
- klimatyzacji automatycznej (ustawiasz wybraną temperaturę i masz święty spokój a do tego wygląda lepiej na panelu)
- podłokietnika
- radia z bluetooth (mam Bolero)
- light assistant - czujnik zmierzchu
- kierownica multifunkcyjna
- wyświetlacz MAXI-DOT (warto zamiast monochromatycznego)
- koloru który się podoba
- na zimę podgrzewane fotele są naprawdę fajne, ale ja jestem zmarźluchem :roll:
- nie chciałbym też mieć korbotronik z tyłu (kojarzy mi się z moim starym Oplem :lol: )

Jedynie nie korzystam z tempomatu, bo w trasy nie jeżdżę zbyt często, też kwestia jak kto lubi jeździć.

Jeśli chodzi o zabawy w najniższą możliwą cenę pomiędzy dilerami to warto pójść do jednego i zapytać o cenę, później do drugiego i powiedzieć co zaoferował pierwszy. Dilerzy z tego samego miasta często konkurują między sobą. Ja byłem jeszcze w kontakcie z Carly.pl, serdecznie polecam, bo są czasem fajne oferty, a Pan Szymon (właściciel strony) ma kontakt z dilerami i może pomóc znaleźć najlepszą ofertę. Ja ostatecznie nie skorzystałem, bo trafiłem wersję Black Edition w swoim mieście :)

@edit: oj widzę trochę stary post, ale cóż, może komuś się przydadzą moje spostrzeżenia.
danielltt
Silnik: 1.2TSI CJZD 110KM MY17
Auto: Fabia3, Monte Carlo
Moc/Moment: 110KM
Przebieg: 5200 km
Auto2: Fabia Black Edition

WindowsChrome

Powrót do Kupujemy Skodę