ASO, opinie, ceny, doświadczenia

oferta klubowa od autoryzowanych serwisów/salonów Skody. Ogłoszenia zawsze uzgodnione z administracją forum. Umieszczenie ogłoszenia nastepuje poprzez zamieszczenie wątku w dziale nadrzędnym + PW do admina/moderatora. Po akceptacji oferta zostaje przesunięta do odpowiedniego działu.

Moderatorzy: lec, Sosna

Odp: ASO, opinie, ceny, doświadczenia

Postprzez mathia74 24 maja 2017, o 20:28

A widzicie coś w tym jest...moja opinia nie jest odosobniona.
Szefem/mistrzem serwisu jest bardzo stateczny miły Pan, który po prostu zna się na rzeczy. Ogólnie porównując te dwa Bielskie ASO to dwa różne światy. Będąc w Korczyku po prostu byłem w szoku, że można zostać obsłużonym tak normalnie, bez nerwów aż po prostu nie chce się wierzyć. Miałem tam jedną diagnostyke i potem naprawę, spisali się elegancko. Wkrótce po wakacjach pojadę na przegląd i mam nadzieję, że dalej będę w pozytywnym szoku :extra:

Generalnie to my - klienci wybieramy tego usługodawcę, który SZANUJE klienta bo wie, że do niego wróci, a w gratisie otrzyma właśnie szemraną reklamę. Ok wystarczy tego kadzenia :mrgreen:
mathia74
Silnik: 1.2TSI CJZD 110KM MY16
Auto: Fabia3 Kombi, Style
Moc/Moment: 110KM @175Nm
Przebieg: 0 km

WindowsChrome

Postprzez FabiaStyle 23 paź 2017, o 11:24

sygnet napisał(a):Czy ktoś korzystał z serwisu Skoda Bednarek Dobroń ? Jeśli tak to opiszcie swoje spostrzeżenia, doświadczenia. Tam kupiłem swoją Fabię więc jestem ciekawy jak spisuje się tamtejszy serwis. :-)

Sygnet - kupiłem w Dobroniu już drugi samochód. Poprzedni serwisowałem tam na gwarancji i po jej upływie. Ogólnie mam dobre doświadczenia, doradca serwisu wszystko dobrze wyjaśnia co się z autem dzieje i za co płacisz, fajne wnętrze salonu, kawka i pełna kultura. Ceny też nie powalają dlatego chętnie tam wracam. na koniec samochód dostajesz umyty i pachnący :extra:
FabiaStyle
Silnik: 1.2TSI CJZD 110KM MY17
Auto: Fabia, Style
Moc/Moment: 110KM @0Nm

WindowsChrome

Postprzez Rozjemca 1 lis 2017, o 19:28

Ile kosztuje 1 przegląd po 30 tys?
Rozjemca
Silnik: 1.2 TSI CJZC 90KM MY16
Auto: Fabia, Ambition
Moc/Moment: 90KM @0Nm
Przebieg: 17000 km

WindowsFirefox

Postprzez odzio 1 lis 2017, o 20:57

Rozjemca napisał(a):Ile kosztuje 1 przegląd po 30 tys?

Sprawdż jaki masz pakiet. 4 lata gwarancji i dwa przeglądy za darmo. Nie dawno bylem na pierwszym przeglądzie po dwóch latach. Nie płaciłem nic. Wymiana oleju , filtra oleju, i kabinowego. Pan z ASO stwierdził, że wycieraczki do wymiany. Ot cały przegląd. :lol:
odzio
Auto: Fabia3
Moc/Moment: 0KM @0Nm

WindowsChrome

Postprzez Rozjemca 1 lis 2017, o 23:24

Hm...

Właśnie znalazłem info z sierpnia zeszłego roku, że każdy kupujący nowe auto dostaje pakiet serwisów do 60kkm. To prawda?
https://motofocus.pl/informacje/nowosci ... usy-oferty
Ostatnio edytowano 1 lis 2017, o 23:36 przez Rozjemca, łącznie edytowano 1 raz
Rozjemca

WindowsFirefox

Postprzez lec 1 lis 2017, o 23:25

link popraw
MotoHID.pl - kompleksowe oswietlenie led w grupie VAG
lec
wredny admin
wredny admin
Silnik: 1.0 CHYB 75KM MY15
Auto: Citigo
Auto2: Fabia3 1.2 90KM CC

WindowsFirefox

Postprzez Cammel 2 lis 2017, o 07:43

Chyba prawda. Kiedy kupowałem swoją Fabię w zeszłym roku dostałem pakiet przeglądów na 4 lata i w gratisie przedłużoną na 4 lata gwarancję.
Cammel
Auto: Fabia3 Kombi, Ambition
Przebieg: 20 km
Auto2: Suzuki Jimny, Maluch Town

WindowsChrome

Postprzez Camel1983 2 lis 2017, o 10:08

to i ja się podzielę opinią. na liczniku 15 tys km i zbiegło się to z wymianą opon. pojechałem do serwisu Pol-Mot na Połczyńskiej w Warszawie - miejsca gdzie kupiłem fabiszcze.

co było zgłaszane i co jak zrobione zostało :
1. Wymiana kół - druga już bo wcześniej była przesiadka z ziowych na letnie teraz odwrotnie. Wszystko pięknie i ładnie a letnie wypucowane osuszone i schowane do pokrowców.
2. wystający plastik lewy przód przy halogenie - lekko wystawał więc poprawili go w ramach dbania o klienta.
3. klima coś mnie dziwnie pachniała więc poprosiłem o o sprawdzenie - filtr kabinowy wymieniony klima uzupełniona.
4. Najcięższa rzecz- zobaczyłem że turbina - mówiąc kolokwialnie - spociła się - sympatyczny Pan Dominik z serwisu powiedział ze przetrą i zobaczą. przetarli i zadzwonili z informacją że rzeczywiście jest mokra zatem nową już zamówili na gwarancji i umówimy się na inny termin na wymianę.
5. mycie zewnątrz i wewnątrz - wożę ze sobą z tyłu psa w kojcu samochodowym ale wiadomo sierść się niesie plus obecna pogoda wcale nie pomaga z iloscią brudu w środku. samochód odkurzony wymyty wyszorowany. no miodzio.

Ogólnie bardzo pozytywne wrażenia z obslugi i usługi. dlaczego o tym piszę ? do tej pory widziłem trochę postów o mechanikach magikach i o tym jak potrafią olewać temat lub unikać odpowiedzialności - tutaj jestem jak najbardziej mile zaskoczony obsługą i chyba warto o tym wspomnieć tak jak kilkuz was już tez pozytywnie wspomniało o innych serwisach.
Camel1983
Auto: Fabia, Monte Carlo
Przebieg: 3200 km
Auto2: Felicia 1.6 75 KM

Windows7Chrome

Postprzez Rozjemca 2 lis 2017, o 12:11

Niestety auta z wyprzedaży rocznika nie łapią się na darmowe przeglądy do 60kkm

Paranoja
Rozjemca

WindowsFirefox

Postprzez odzio 2 lis 2017, o 14:36

Rozjemca napisał(a):Niestety auta z wyprzedaży rocznika nie łapią się na darmowe przeglądy do 60kkm

Paranoja

Chyba ktoś Cię robi w balona. Ja także kupowałem z wyprzedaży rocznika , w połowie grudnia przed końcem roku i mam przeglądy za darmo.
odzio
Auto: Fabia3

WindowsChrome

Postprzez Rozjemca 2 lis 2017, o 19:55

Zapytałem dziś gościa, który mi sprzedał auto. ASO w Siedlcach. Gdzie uderzyć?
Rozjemca

WindowsFirefox

Postprzez zaber 3 lis 2017, o 06:23

Z jednej strony jak to czytam i z własnego doświadczenia nie umiem połapać jak to jest dilerzy i ASO sprzedają niby to samo a jednak nie tak samo.
Jak się do tego mają procedury producenta?
Przy zakupie prowadziłem rozmowy z kilkoma dilerami w okolicy i nie tylko i 70% ofert miała taki rozstrzał w informacjach o promocjach darmowych przeglądach gwarancjach, że nie mogłem uwierzyć, że rozmawiam z dilerem tej samej marki.

Mogę jeszcze zrozumieć ASO, bo jedno z nich stwierdziło, że odgórnie nie montują zamienników.
OK ich wybór. Pojechałem do innego i tam był wybór trzech poziomów części.

Coś mi się zdaje, że to polowanie na „nieprzygotowanych” klientów. Ogramy ich na kasie, nie wiedzą, nie doczytali, sami sobie winni ot tak jak z umowami drobnym druczkiem po gwiazdce.
Z drugiej strony czytałem umowę promocji o rabacie przy odkupie samochodu w rozliczeniu. W ulotce Skody nie ma o tym mowy, że to jest ograniczone nie czasowo a finansowo ze strony Skody. Czyli jest pewna pula i jak się skończy to żaden termin nie gra roli. Ale o tym cisza.
Przeglądy? Ja słyszałem (tu znowu rozstrzał ASO), że są, co 15.000 lub rok, albo 30.000 (przebiegi ok. 16.000)co mi daje dwa lata.
W moim mam teraz 1.2 TSI mam te pierwsze. Czy w 1.0TSI Fabii są już co 30.000?
Czy po 1.500 Wymieniacie olej czy nie potrzeba i to chyba za swoje pieniądze jak myślę?
Cóż jak to ogarnąć nie wiem, kiedy z każdej strony, co innego a chciałbym konkret.
Zapraszam na moją stronę prezentującą kolekcję modeli Skody w skali
www.skodascalemodels.eu
zaber
Silnik: 1.0 TSI CHZC 110KM MY18
Auto: Fabia, Style
Moc/Moment: 110KM @200Nm

Windows7Chrome

Postprzez air22 10 sie 2018, o 22:33

Ja wymieniałem wczoraj olej w rapidzie przy przebiegu 2700km. Zapłaciłem za to 311zl. Olej, filtr, korek z uszczelką.
Jedni mówią żeby wymieniać, drudzy że nie trzeba. Na pewno nie zaszkodzi i jak tak do tego podchodzę.
air22
Silnik: 1.0 TSI CHZC 110KM MY17
Auto: Rapid, Style

LinuxChrome

Poprzednia strona

Powrót do Autoryzowane Salony i Serwisy Skoda