Problemy z logowaniem ? Czytaj to !

ASO, opinie, ceny, doświadczenia

oferta klubowa od autoryzowanych serwisów/salonów Skody. Ogłoszenia zawsze uzgodnione z administracją forum. Umieszczenie ogłoszenia nastepuje poprzez zamieszczenie wątku w dziale nadrzędnym + PW do admina/moderatora. Po akceptacji oferta zostaje przesunięta do odpowiedniego działu.

Moderatorzy: lec, Sosna

ASO, opinie, ceny, doświadczenia

Postprzez sygnet 18 maja 2017, o 21:40

Cześć wszystkim,

Nie znalazłem podobnego tematu więc postanowiłem założyć nowy. Opisujcie w nim swoje doświadczenia z ASO z różnych miast. Piszcie swoje opinie, spostrzeżenia oraz ceny jakie płacicie za usługi. Wymieniał ktoś z Was olej w ASO poza darmową wymianą ? Ile płaciliście ?
sygnet
Silnik: 1.2 TSI CJZC 90KM MY17
Auto: Fabia3 Kombi, Style
Moc/Moment: 0KM @0Nm
Przebieg: 0 km

LinuxChrome

Re: ASO, opinie, ceny, doświadczenia

Postprzez majk187 19 maja 2017, o 05:06

Kilkukrotnie korzystałem z ASO Śliwka Sosnowiec, wymiana oleju na mój koszt to 159zł (wymiana + filtr + uszczelka), olej kupiłem sam, na swój koszt dokładałem jeszcze tempomat, roboczogodzina kosztuje u nich 199zł z groszami, najlepiej przy umawianiu się na wizytę odrazu ustalić cenę usługi, ewentualnie targować się w tym momencie, poźniej już nic nie wywalczysz. Sam ASO na razie jest ok, wszystko co zgłaszam w ramach gwarancji przyjmują, z 4 przypadkami na 6 sobie poradzili.
"dobra piosenka, nie jest zła"
majk187
Silnik: 1.2 TSI CJZC 90KM MY16
Auto: Fabia3 Kombi, Ambition
Moc/Moment: 90KM @0Nm
Przebieg: 23200 km

unknownFirefox

Odp: ASO, opinie, ceny, doświadczenia

Postprzez kabatkubol 19 maja 2017, o 06:53

Proponuję temat przenieść z Fabii do jakiegoś ogólnego działu, gdzie wszyscy (nie tylko posiadacze Fabii) będą mogli się wypowiedzieć.
kabatkubol
Silnik: 1.2TSI CJZD 110KM MY16
Przebieg: 60000 km

WindowsChrome

Re: ASO, opinie, ceny, doświadczenia

Postprzez T4d3u5z 23 maja 2017, o 07:05

Może się komuś przyda koszt przeglądu przy 30k km. ASO Rzeszów-Świlcza. Miałem tylko własny olej Castrol 5w30.Zapomniałem dopisać. Silnik 1.0 + LPG[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170523/2c55dfeffc493f53a3e2dcf894d10320.jpg[/img]

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
T4d3u5z

WindowsXPChrome

Postprzez sygnet 23 maja 2017, o 09:17

Czy ktoś korzystał z serwisu Skoda Bednarek Dobroń ? Jeśli tak to opiszcie swoje spostrzeżenia, doświadczenia. Tam kupiłem swoją Fabię więc jestem ciekawy jak spisuje się tamtejszy serwis. :-) Druga sprawa, czy ktoś serwisował już klimatyzację ? Jestem ciekawy z jakim kosztem się to wiąże, bo z tego co czytałem nowy czynnik 1234yf jest drogi.
sygnet

Windows7Chrome

Postprzez sygnet 23 maja 2017, o 09:19

kabatkubol napisał(a):Proponuję temat przenieść z Fabii do jakiegoś ogólnego działu, gdzie wszyscy (nie tylko posiadacze Fabii) będą mogli się wypowiedzieć.

Myślę, że dobrze będzie zostawić temat w dziale Fabia, gdyż mówimy tutaj konkretnie o tym modelu i cenach oraz doświadczeniach związanych z tym modelem :-) pozdro
sygnet

Windows7Chrome

Postprzez Arcybiskup 23 maja 2017, o 11:22

W "skrócie" moje doświadczenia:

ASO Warszawa Puławska (obok obwodnicy): typowe podejście ASO (ten typ tak ma, nie da się, nie ma takiej funkcji itp itd). Ze wszystkich zgłoszonych przeze mnie na gwarancji usterek wielu nie chciało im się nawet sprawdzić. Tylko jedną uznali, coś zrobili, i (jak narazie) wygląda na to, że skutecznie wyeliminowali (stuki w zawieszeniu).

ASO Piaseczno Armii Krajowej: tutaj mam BARDZO ZŁE doświadczenia. Wymiana opon przez telefon "promocja 80 zł" na miejscu się okazało, że "nie ma żadnej promocji, 140 zł... no ale skoro przez telefon Panu powiedziano 80, to zrobimy za 100". Zgodziłem się, po wymianie dostałem do podpisu papier, na nim do zapłaty 127 PLN... Na pytanie skąd ta różnica w cenie jedyna odpowiedź była "proszę pana... spieszy nam się bo kolejni klienci czekają... tutaj powinno być tak na prawdę 140, jeśli pan chce to mogę tak wydrukować". A na tym nie koniec - po tej wymianie felgi były porysowane, jakby nie użyto odpowiedniej osłonki przy ściąganiu opon. Oni twierdzą, że to nie oni i że tak było (tylko, że u nich robiłem pierwszą w tym samochodzie wymianę opon, więc skąd miało tak być ja się pytam, i skoro było to czemu tego nie wpisaliście na protokole przy odbieraniu samochodu ode mnie? "Proszę pana spieszy nam się bo kolejni klienci...").
A to nie koniec och możliwości. Ale szkoda gadać. Odradzam to ASO, sam też je omijam szerokim łukiem.

ASO Stojadła (pod Mińskiem Mazowieckim): tu mam BARDZO DOBRE doświadczenia. porządna obsługa, szybko, sprawnie, tanio (wymiana oleju (poza pakietem) razem z ich olejem 330 albo 370 PLN (dokładniej nie pamiętam), podczas gdy w innych ASO w Warszawie chcieli minimum 570). To co gdzieś indziej się nie da, u nich się w większości przypadków da. Usterki zgłaszane na gwarancji, z których wielu na Puławskiej nawet nie sprawdzono, u nich sprawdzono, zauważono, kilka nawet wyeliminowano. To do tego ASO będę w przyszłości jeździł i innym też polecam.
Arcybiskup
Auto: Fabia3, Ambition

Windows7Firefox

Postprzez czerwony1976 23 maja 2017, o 16:22

A co powiecie na temat ASO w Bielsku Kor?czyk
czerwony1976
Moc/Moment: 75KM @0Nm
Przebieg: 14500 km

LinuxChrome

Postprzez ebi 23 maja 2017, o 17:08

Chętnie poczytałbym opinie o ASO na Kocmyrzowskiej w Krakowie.
ebi
Silnik: 1.2 TSI CJZC 90KM MY07

WindowsChrome

Postprzez tomek71 23 maja 2017, o 18:20

Arcybiskup, nie chciałem pisać jako pierwszy n.t.ASO Stojadła k.M-Maz. z racji tego że mam go na "rzut beretem o pardą kapeluszem :mrgreen: "od siebie.
Zgodzę się z twoją oceną,można się z nimi normalnie porozumieć.Ale też faktem jest że kierownictwo serwisu też się zmieniło.Jestem u nich bywalcem od 2001r.

Może któryś z kolegów napisze o Carsedzie Siedlce jako o firmie matce.
tomek71
Silnik: 1.4 CGGB 85KM MY14
Auto: Fabia2, Ambition
Moc/Moment: 86KM @0Nm
Auto2: C2 VTR

Windows7Firefox

Postprzez avak 23 maja 2017, o 21:47

czerwony1976, dołączam się do pytania
avak
Silnik: 1.0 TSI CHZC 110KM MY18
Moc/Moment: 110KM @200Nm
Przebieg: 1800 km

Windows7Chrome

Postprzez mathia74 24 maja 2017, o 17:26

W Bielsku mamy dwa ASO Korczyka którego, póki co szczerze polecam oraz W., w którym moja noga więcej nie stanie. Te dwa ASO róznią się chyba wszystkim o czym by tu można napisać. Począwszy od tak banalnej sprawy jak rejestracja telefoniczna, do Korczyka zawsze się można dodzwonić, można porozmawiać z doradcą, a gdy jest zajęty zawsze oddzwonią. W W. jest odwrotnie ilekroć dzwoniłem nigdy się nie mogłem dodzwonić, pozostawianie numeru do oddzwonienia nic nie daje NIGDY się nie skontaktowali. Doradcy robią wszystko żeby spławić klienta, każą nagrywac filmiki. Nic nie widzą, nic nie słyszą w Korczyku jak w cywilizowanym normalnym świecie, co ważne tam pracuja ludzię, którzy CHCĄ pomagać. Co do jakości świadczonych usług Korczyk stoi na przyzwoitym poziomie - naprawili mi tam to czego w "czymś drugim" nawet nie chcieli zauważyć.
A i nie mam nic wspólnego z oboma stacjami po prostu byłem klientem jednej, a teraz jestem drugiej. może to będzie pomocne dla kogoś wahającego się z wyborem.
mathia74
Silnik: 1.2TSI CJZD 110KM MY16
Moc/Moment: 110KM @175Nm

WindowsChrome

Postprzez mariand 24 maja 2017, o 17:34

W Trójmieście niestety wszystko plichty, nie mam żadnej alternatywy :foch:
SIMPLY NEVER
mariand
Silnik: 1.2 TSI CJZC 90KM MY16
Auto: Fabia3
Przebieg: 31000 km

WindowsChrome

Postprzez avak 24 maja 2017, o 19:23

mathia74, znajomy ma Audi a4 B9 z 2016, w Bielsku jest tylko jedno ASO - inter welm. Znajomy ma dokładnie taką samą opinię. Nie da się dodzwonić do serwisu, nie oddzwaniają, spławiają klientów, a przy oddawania poprzedniego Audi (wynajem długoterminowy) za wszelką cenę zaniżali wartość samochodu, dopiero straszenie sądem nieco pomogło. Pytają o ASO miałem właśnie na myśli Korczyka :)
Swoją drogą dwa razy gościłem w salonie u Korczyka, raz byłem na jeździe próbnej i było w porządku.
avak
Silnik: 1.0 TSI CHZC 110KM MY18
Moc/Moment: 110KM @200Nm
Przebieg: 1800 km

Windows7Chrome

Postprzez czerwony1976 24 maja 2017, o 19:58

Mathia74 dzięki za informację W czerwcu jadę do Korczyka z klimą zobaczymy co powiedzą a chodzi o przelewanie się podczas nadmuchu Ten temat był już też poruszony i wiem że co niektórzy mieli z tym problem aby udowodnić tym pseudo mechanikom ze coś jest nie tak Jak będzie po wszystkim dam znać Fakt faktem nie problemu z dodzwoniniem się do nich Później jeszcze dostałem inf na komórkę na kiedy zostałem umówiony
czerwony1976
Moc/Moment: 75KM @0Nm
Przebieg: 14500 km

LinuxChrome

Następna strona

Powrót do Autoryzowane Salony i Serwisy Skoda