Gdzie opłaca się kupować Skodę?

oferta klubowa od autoryzowanych serwisów/salonów Skody. Ogłoszenia zawsze uzgodnione z administracją forum. Umieszczenie ogłoszenia nastepuje poprzez zamieszczenie wątku w dziale nadrzędnym + PW do admina/moderatora. Po akceptacji oferta zostaje przesunięta do odpowiedniego działu.

Moderatorzy: lec, Sosna

Odp: Gdzie opłaca się kupować Skodę?

Postprzez zaki1989 2 sty 2014, o 20:26

zaki1989, koniec grudnia i gdzie te wyprzedaże w Skodzie?

A byłeś w jakimś salonie przed końcem grudnia?? Pamiętaj że Producent a Salon to nie te samo, i że salony same też ustalają upusty..

Z resztą wcześniej na stronie Skody też były nie małe upusty, bo około 5tysięcy

Jak pisałem wcześnie dla Yeti 6200.. Jasne że z przed FL, ale tu nowej też nie będzie..
Teraz jest 10 700 fakt że to spora różnica, ale mimo wszystko to już roczne auto, na dodatek sprzedaje się już jego nowsza wersja..

A teraz Idź do salonu i szukaj dobrze wyposażonej wersji np. Yeti czy Octavi, najlepiej w dieslu.. powodzenia

Jak oczekiwaliście, to róbcie tak dalej :lol: Ja jak już z reszta pisałem zamawiałem Yeti przed końcem roku na dużych zniżkach, i nie brałem tego co juz było wyprodukowane, tylko zamawiałem auto do produkcji na nowy rok (wtedy 2013), a miałem takie same zniżki jakbym brał z placu rocznik 2012

"Róbta co chceta" ja wam faktur skanować na dowód nie będę, ale dobrze że są tacy ludzie bo by producent nie miał komu wciskać po nowym roku "rocznych" aut..
zaki1989
Auto: Inny
Moc/Moment: 190KM @0Nm
Przebieg: 0 km

WindowsVistaFirefox

Odp: Gdzie opłaca się kupować Skodę?

Postprzez endru 2 sty 2014, o 21:33

zaki1989 napisał(a):
zaki1989, koniec grudnia i gdzie te wyprzedaże w Skodzie?

A byłeś w jakimś salonie przed końcem grudnia?? Pamiętaj że Producent a Salon to nie te samo, i że salony same też ustalają upusty..

Oczywiście że byłem nawet nie raz. Żaden dealer nie sprowadzi Ci auta z placu importera i nie da rabatu większego niż producent + własna marża.

Dyskusja była zaki1989 o tym kiedy Skoda organizuje wyprzedaż rocznika. Wszyscy Ci tłumaczą że na początku roku, a Ty się upierałeś że w grudniu tak jak u innych producentów.

zaki1989 napisał(a):A teraz Idź do salonu i szukaj dobrze wyposażonej wersji np. Yeti czy Octavi, najlepiej w dieslu.. powodzenia

Nikt nie twierdził że będzie duży wybór. To co stoi jeszcze na placach to wiadomo że w większości wersje podstawowe

Poza tym mówisz o poprzednim roku, a teraz się trochę zmieniło i Skoda ograniczyła upusty wyprzedażowe tylko do aut nie zamawianych wcześniej.
endru
Silnik: 1.2 CBZB 105KM MY14
Auto: Fabia2 FL Kombi, Elegance

Windows7Mozilla

Re: Gdzie opłaca się kupować Skodę?

Postprzez grzesk 2 sty 2014, o 21:53

Ale są tacy co i podstawowa wersja starczy bo przesiadaja się z jeszcze uboższych wersji i cieszą się z każdego zaoszczędzonego grosza

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Obrazek SKODA Fabia I 1.2 12V HTP 64 KM
grzesk
Silnik: 1.2 CBZB 105KM MY15
Auto: Rapid, Ambition
Moc/Moment: 105KM @175Nm
Przebieg: 0 km
Auto2: Fabia I 1.2 HTP 64 KM

unknownFirefox

Poprzednia strona

Powrót do Autoryzowane Salony i Serwisy Skoda