Problemy z logowaniem ? Czytaj to !

Marszałek Częstochowa - utrata autoryzacji?

oferta klubowa od autoryzowanych serwisów/salonów Skody. Ogłoszenia zawsze uzgodnione z administracją forum. Umieszczenie ogłoszenia nastepuje poprzez zamieszczenie wątku w dziale nadrzędnym + PW do admina/moderatora. Po akceptacji oferta zostaje przesunięta do odpowiedniego działu.

Moderatorzy: lec, Sosna

Marszałek Częstochowa - utrata autoryzacji?

Postprzez ppqa 31 sty 2015, o 19:24

Cześć,

nie wiem czy to dobry dział, mam nadzieję, że wybaczycie mi ewentualne faux pas.

No ale do rzeczy: czy ktoś wie coś w sprawie ewentualnej utraty autoryzacji Skody przez Marszałka w Częstochowie?
Salon był na liście i ostatnio się "zbył". Infolinia nie podaje konkretów tylko odsyła do samego dealera. A ja jednak wolałbym mieć informację ze źródła zbliżonego do importera...

W lutym planuję zakup nowej Fabii dla członka rodziny i Marszałek był pierwszym wyborem z racji odległości. No ale najwyraźniej trzeba będzie się rozejrzeć dalej.
Na marginesie, gdyby ktoś miał informacje/kontakt do dealera gdzie można uzyskać korzystny rabat na w/w auto, to będę wdzięczny za informację.

Dodatkowo witam wszystkich - to mój pierwszy post na Forum.
ppqa
Silnik: 1.4TSi CAXA 122KM MY13
Auto: VAG-VW
Moc/Moment: 0KM @0Nm
Przebieg: 0 km

UbuntuFirefox

Odp: Marszałek Częstochowa - utrata autoryzacji?

Postprzez gachul 1 lut 2015, o 09:48

napisz do forumowego kolegi Rafi22 .... od jakiegoś czasu pracuje u Zimnego w Łodzi i sprzedaje samochody klubowiczom :D
teraz fire truck... sportline 2.0 TSI :D
gachul
Auto: Superb 3 Lim., Sport Line
Moc/Moment: 280KM @350Nm
Przebieg: 0 km
Auto2: GLA 200

Windows7Mozilla

Powrót do Autoryzowane Salony i Serwisy Skoda