Poznań Obornicka serwis lakierniczy

oferta klubowa od autoryzowanych serwisów/salonów Skody. Ogłoszenia zawsze uzgodnione z administracją forum. Umieszczenie ogłoszenia nastepuje poprzez zamieszczenie wątku w dziale nadrzędnym + PW do admina/moderatora. Po akceptacji oferta zostaje przesunięta do odpowiedniego działu.

Moderatorzy: lec, Sosna

Poznań Obornicka serwis lakierniczy

Postprzez olafejs 2 lut 2017, o 22:57

Przedstawię wam moją historie, może niektórym się przyda...

W sylwestra niefortunnie zaparkowałem swoją Skodę na parkingu gdzie wszyscy z osiedla strzelali fajerwerkami, mnie nie było wtedy bo balowałem gdzie indziej. Jakie było moje zdziwienie jak na 2 dzień zobaczyłem 7 miesięczne auto całe poobijane i z punktowymi odpryskami na lakierze...

Winnych nie byłem w stanie złapać bo jak? Ale mając AC z ochroną zniżek nie świrowałem tylko spokojnie zadzwoniłem do PZU zgłosić szkodę i pchnąć temat naprawy lakierniczej. Wybrałem serwis Skody na obornickiej i tak też samochód tam przywiozłem. 1 zdziwienie które mnie złapało to fakt że lakiernia jest 20 km od serwisu, ale myśle sobie nie ważne gdzie ważne żeby było dobrze !

Dziś umówiony na odbiór samochodu poprosiłem znajomego który jest lakiernikiem w wojsku o ocenę naprawy (ASO policzyło 1000zł !!!! Za malowanie 1 elementu) Miły serwisant wyprowadził auto z zaplecza na parking i już zaczęły się przeboje !

Czyli jak traktuje się klienta w Porsche Obornicka.

Auto zaparkował celowo lub nie na najciaśniejszym miejscu gdzie nie było możliwości otworzenia drzwi i obejrzenia malowania z minimum 1 metra. Poproszony kulturalnie pierwszy raz odparł że nie ma miejsca żeby obejrzeć auto, poproszony 2 raz odparł że nie zrobi tego i możemy obejrzeć tutaj pomiędzy autami, przy 3 razie gdy zapytany czy jest niepoważny i jak wyobraża sobie sprawdzenie auta odparł że przepisy mu zabraniają ?!?! Ale wyjechał na środek placu i to był strzał w 10!

Jakie było moje zdziwienie gdzie lakiernik znalazł po 3 minutach jedno miejsce przy rancie tylnich drzwi miejsce gdzie lakiernia w ogóle nie pomalowała, mówimy tutaj o widocznej części drzwi która była szara ... później było również ciekawie na błotniku przednim lewym była deformacja farby, po otwarciu klapy bagażnika nikomu już się nie chciało spolerować "odcięcia" farby, analogiczna sytuacja okazała się po otwarciu drzwi tylnich lewych.

Rzeczy które nie byłbym w stanie zauważyć gdyby nie upór w wystawieniu auta z pomiędzy innych aut finalnie doprowadziły do nie odebrania auta i wysłania go na poprawki.

Oczywiście serwisant tłumaczył do samego końca że taki wyjechał z fabryki a lakiernia doprowadziła do takiego samego stanu jaki był ...

Przestrzegam przed takim buractwem , cena za malowanie 1 elementu sugeruje prace na najwyższym poziomie, a dostałem propozycje 7 miesięcznego auta pomalowanego niechlujnie jak by u typowego Mirka w garażu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kasowanie błędów i diagnostyka silnika w każdym aucie po 2000 roku na terenie Poznania i okolic urządzeniem AutoLink AL319 za 30zł.

Polecam ASO które sprzedaje oryginalne części po max rabacie + gratis dla forumowiczów, użytkownik na Allegro -> Skoda_Ursynow
olafejs
Silnik: 1.2TSI CJZD 110KM MY16
Auto: Fabia3, Style
Moc/Moment: 110KM @0Nm
Przebieg: 15000 km

unknownFirefox

Odp: Poznań Obornicka serwis lakierniczy

Postprzez lec 3 lut 2017, o 09:14

widziałeś kiedyś salon który ma własną lakiernie ? ja nigdy.... każdy salon ma podpisane umowy z kilkoma lakierniami z autoryzacją SAP i tam są wykonywane naprawy tego typu.

ps
post przenoszę do właściwego działu
MotoHID.pl - kompleksowe oswietlenie led w grupie VAG
lec
wredny admin
wredny admin
Silnik: 1.0 CHYB 75KM MY15
Auto: Citigo
Auto2: Fabia3 1.2 90KM CC

Windows7Chrome

Re: Poznań Obornicka serwis lakierniczy

Postprzez olafejs 3 lut 2017, o 10:36

Oczywiście, i to niedaleko bo Karlik ma na Baraniaka.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kasowanie błędów i diagnostyka silnika w każdym aucie po 2000 roku na terenie Poznania i okolic urządzeniem AutoLink AL319 za 30zł.

Polecam ASO które sprzedaje oryginalne części po max rabacie + gratis dla forumowiczów, użytkownik na Allegro -> Skoda_Ursynow
olafejs
Silnik: 1.2TSI CJZD 110KM MY16
Auto: Fabia3, Style
Moc/Moment: 110KM @0Nm
Przebieg: 15000 km

unknownFirefox

Postprzez lec 3 lut 2017, o 10:38

Karlik to nie VAG. Doprecyzuje to co było w domyśle: jakiś salon VW / Skoda / Seat / Audi
MotoHID.pl - kompleksowe oswietlenie led w grupie VAG
lec
wredny admin
wredny admin
Silnik: 1.0 CHYB 75KM MY15
Auto: Citigo
Auto2: Fabia3 1.2 90KM CC

Windows7Chrome

Postprzez odzio 25 maja 2017, o 21:05

lec napisał(a):Karlik to nie VAG. Doprecyzuje to co było w domyśle: jakiś salon VW / Skoda / Seat / Audi

Krotoski - Cichy w Wysogotowie.
odzio
Auto: Fabia3
Moc/Moment: 0KM @0Nm
Przebieg: 0 km

WindowsChrome

Powrót do Autoryzowane Salony i Serwisy Skoda