Salony Skoda Lublin i lubelskie

oferta klubowa od autoryzowanych serwisów/salonów Skody. Ogłoszenia zawsze uzgodnione z administracją forum. Umieszczenie ogłoszenia nastepuje poprzez zamieszczenie wątku w dziale nadrzędnym + PW do admina/moderatora. Po akceptacji oferta zostaje przesunięta do odpowiedniego działu.

Moderatorzy: lec, Sosna

Salony Skoda Lublin i lubelskie

Postprzez lec 4 lis 2016, o 12:18

jw....
MotoHID.pl - kompleksowe oswietlenie led w grupie VAG
lec
wredny admin
wredny admin
Silnik: 1.0 CHYB 75KM MY15
Auto: Citigo
Auto2: Fabia3 1.2 90KM CC

Windows7Chrome

Salon Skody Lublin Kalinówka Skoda Autohaus Otto

Postprzez PanSamochodzik 4 lis 2016, o 15:30

Rewelacja.
Trafiliśmy tam z Zoną czystym przypadkiem, choć po fatalnej obsłudze w jednym z salonów konkurencyjnych marek nie liczyliśmy, że może być gorzej.
I fakt, bo było dużo lepiej.
Tak lepiej, że od tej pory zwrot "znakomita obsługa" nabrał dla nas nowego znaczenia.
Los nas przypadkowo zetknął z p.Sylwią, p.Tomkiem i P.Arkiem.
Będąc do tej pory dość umiarkowanym zwolennikiem Skody-bo wybaczcie Koledzy i Koleżanki z Forum ;-)-postrzegałem tą markę jako "gorszego" wolkswagena i wóz dla zacnych panów w kapeluszach, do tego drogą i mało atrakcyjną.
Zetknięcie z tymi trzema Osobami spowodowały radykalną zmianę poglądów i uświadomiło mi, że w nawet najbardziej nieoczekiwanym miejscu możemy trafić na osoby o których można powiedzieć, że mają rewelacyjny poziom to za mało.
P.Sylwia-absolutna rewelacja-piękna, inteligenta Kobieta o niewyczerpanych pokładach wiedzy i empatii. Dzięki Jej pomocy i życzliwości i dużej cierpliwości nabyliśmy nasz wymarzony samochód-chociaż wcześniej nie pomyśleliśmy o tej marce.
Przyznam, że kiedy byliśmy z kolejnymi wizytami z dużą przyjemnością czekaliśmy-bo jako człowiek związany przez wiele lat z obsługą klienta lubiłem po prostu popatrzeć jak p.Sylwia obsługuje innych klientów.
Krótko-w skali szkolnej brakuje właściwej oceny dla tej Pani.
P.Arek-dzięki jego pomocy udało nam się kupić nasz wymarzony samochód, człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej, olbrzymiej wiedzy, nienaganne maniery. Rozmowa z nim na tematy samochodowe była wielką przyjemnością.
P.Tomek-najmłodszy z zespołu, pasjonat samochodów, potrafił mi otworzyć oczy na wiele kwestii związanych z zakupem samochodu.
Jazdy próbne/ ilość samochodów do obejrzenia w salonie/dojazd/parking/warunki finansowe-bez żadnych zastrzeżeń.
Przyznam, że w swoim życiu spotkałem różnych ludzi o różnym poziomie obsługi,ale w przypadku tego salonu z prawdziwą przyjemnością wysłałem maila do Kierownika Salonu z podziękowaniem za tak rewelacyjną obsługę.
ps. Ci Państwo nie są moimi znajomymi/rodziną etc-nie dlatego ich chwalę , ale uważam ,że tak świetna obsługa zasługuje jak najbardziej na docenienie i uznanie.
Podsumowując-do kalinówki grzeć-z Obsluga pogadać-i samochód brać :perfect:
PanSamochodzik
Auto: Yeti FL, Active
Moc/Moment: 150KM @0Nm
Przebieg: 0 km

Windows7Chrome

Odp: Salony Skoda Lublin i lubelskie

Postprzez Krucjatorek 3 sty 2018, o 17:11

Ja nie polecam tego salonu ani serwisu. Wysłałem im konfigurację w odpowiedzi dostałem samochód z silnikiem benzynowym a chcialem diesla. Rabat cenowy smieszny. Zamowilem samochod w skoda sliwka dostalem 12500zł lepszy rabat.

Serwis porazka, od początku mam problemy z samochodem. Na ta chwile nie poradzili sobie prawie z zadna usterka. Ostatnia naprawa dokonana zostala w salonie VW i tam o dziwo po 1h godzinie rzeczy zostaly naprawione a w skodzie samochod w sumie spedzil z 2 tygodnie. Zmienilem teraz serwis na zagiel. Narazie jest ok. Jak mnie wku... to zostaje w-wa...

Pewny jestem ze to pierwsza i ostatnia skoda w moim zyciu. Takiego szajsu w zyciu nie kupilem.

Chodzi o octavie rs.
Krucjatorek
Auto: Octavia 3 RS Kombi, Inny
Moc/Moment: 0KM @0Nm
Przebieg: 0 km

WindowsChrome

Odp: Salony Skoda Lublin i lubelskie

Postprzez saintLSC 5 sty 2018, o 08:56

Krucjatorek napisał(a):Serwis porazka, od początku mam problemy z samochodem. Na ta chwile nie poradzili sobie prawie z zadna usterka. Ostatnia naprawa dokonana zostala w salonie VW i tam o dziwo po 1h godzinie rzeczy zostaly naprawione a w skodzie samochod w sumie spedzil z 2 tygodnie. Zmienilem teraz serwis na zagiel. Narazie jest ok. Jak mnie wku... to zostaje w-wa...

Pewny jestem ze to pierwsza i ostatnia skoda w moim zyciu. Takiego szajsu w zyciu nie kupilem.

Chodzi o octavie rs.

Możesz napisać coś konkretniej? Czemu twierdzisz iż O3 to szajs i jakie problemy miałeś z autem i serwisem?
Pytam, bo mam dwie O3 - jedną od listopada 2014, drugą od sierpnia 2016 i jeszcze nie miałem <odpukać_w_niemalowane> żadnych problemów czy to z serwisem czy z samym autem i jestem ciekaw po prostu ;)
Obrazek
saintLSC
Silnik: 1.4 TSI CHPA MY17
Auto: Octavia 3, Joy
Moc/Moment: 150KM @250Nm
Przebieg: 37000 km
Auto2: Superb III Style TSI MY18

Windows7Chrome

Powrót do Autoryzowane Salony i Serwisy Skoda