Problemy z logowaniem ? Czytaj to !

SKODA SKODZIE NIERÓWNA - DEALERZY

oferta klubowa od autoryzowanych serwisów/salonów Skody. Ogłoszenia zawsze uzgodnione z administracją forum. Umieszczenie ogłoszenia nastepuje poprzez zamieszczenie wątku w dziale nadrzędnym + PW do admina/moderatora. Po akceptacji oferta zostaje przesunięta do odpowiedniego działu.

Moderatorzy: lec, Sosna

SKODA SKODZIE NIERÓWNA - DEALERZY

Postprzez murphy4 26 sie 2010, o 16:11

Tworzę ten wątek dla tych którzy kupują nowe auta, u tzw. dealerów czy też w salonach Skody.
Mam nadzieję że nie każdy kto kupił lub zamierza kupić nowe auto będzie przechodził to co ja, od chwili gdy zapadła decyzja że kupuję Skodę O2 po FL.
Ja swoją O2 odbieram jutro zaledwie po 104 DNIACH od chwili jej zamówienia :bsilny: . O szczegółach całej tej transakcji napiszę jutro, jak już odbiorę auto, o ile odbiorę :muśli:
Jeżeli ktoś w tej sprawie ma coś do powiedzenia to jest to właściwe miejsce aby parę słów napisać. Pozwoli to może potencjalnym przyszłym kupcom uniknąć nierzetelnych dealerów i zszarganych przez to nich nerwów.
Pozdro dla Wszystkich
murphy4
Silnik: 1.8TSI CDAA 160KM MY10
Auto: Octavia2, Elegance
Moc/Moment: 160KM @250Nm

WindowsXPFirefox

Odp: SKODA SKODZIE NIERÓWNA - DEALERZY

Postprzez Olaf 28 sie 2010, o 19:21

I gdzie ciąg dalszy "przygód" ? Bo zapowiadało się ciekawie.
Olaf
Auto: Octavia 3 Scout
Moc/Moment: 0KM @0Nm
Przebieg: 0 km

Windows7Firefox

Postprzez Nematode 28 sie 2010, o 19:47

Nie wiem dokładnie o co biega, bo kolega tylko tajemniczo zaczął wątek. Ja przykładowo w środę zamówiłem Superba 2 Combi i odbiór na zamówieniu mam na 1 listopada czyli ponad dwa miesiące i z tego co się orientuję to dobry termin. Swoją drogą okaże się na ile ten termin będzie realny i czy coś się omsknie. Pocieszające jest tylko to, że samochód zamówiłem u osoby polecanej przez wielu użytkowników forum więc jest szansa, że przynajmniej będzie szczery jak się jakaś obsówka zdarzy. W innych salonach jak się pytałem o termin to przeważnie słyszałem o 3 miesiącach, ale zdarzył się i taki dealer który zaoferował mi samochód za 22 tygodnie :shock:
Skoda Superb 2 Combi - Elegance powered by 1.8 TSI & DSG7
Nematode
Silnik: 1.8TSI CDAA 160KM MY11
Auto: Superb2 Kombi, Elegance

WindowsVistaFirefox

Postprzez Welm-Centrum 30 sie 2010, o 09:10

murphy4 - Często jeśli są opóźnienia, są one spowodowane sytuacją "kryzysową" w Czechach. Ostatnio fabryka w Mladzie stanęła z powodu podtopienia podwykonawcy. W lipcu, kiedy była przerwa produkcyjna (konserwacja maszyn, itp.) nie jeździły także transporty z Czech. Możliwe więc, że któraś z tych spraw jest przyczyną obsuwu.
Dealer przekazywał jakieś informacje odnośnie powodu obsuwu?
Autoryzowany Dealer Marki Skoda w Bielsku-Białej oraz Pszczynie.
Welm-Centrum
Silnik: 3.6 CDV 260KM MY11
Auto: Superb2, Platinum
Moc/Moment: 0KM @0Nm

WindowsXPOpera

Powrót do Autoryzowane Salony i Serwisy Skoda