Smartlink - komunikat "połączenie przerwane"

forum użytkowników modelu Skoda Rapid [NH] (2012+)

Moderatorzy: lec, Sosna

Smartlink - komunikat "połączenie przerwane"

Postprzez herod 20 maja 2019, o 07:21

Ostatnio wystąpiły u mnie poniższe problemy, może ktoś zna rozwiązanie poniższego problemu:
Ruszając w trasę podłączam Iphona przez Smartlinka ( radio SWING), odpalam nawigację (mapy googla) i wszystko ładnie śmiga na ekranie radia.
Natomiast już dwa razy miałem tak, że po wykonaniu jakiejś czynności, już dokładnie nie pamiętam, raz chyba rozłączyłem na chwilę tel. od kabla, a raz chyba wykonałem połączenie ( zadzwoniłem) do kogoś, nieistotne.
Ważne, że po tej czynności wyskoczył komunikat podłącz telefon przez kabel. I za cholerę nie dało się z powrotem odpalić smartlinka. Mieliło przez chwilę i za każdym razem po kilku sekundach komunikat " połączenie przerwane". (nie mam niestety zdjęcia, zrobię następnym razem)
Próbowałem wszystkiego, wyłączałem Bluetooth, restartowałem telefon, kombinowałem w ustawieniach radia i nic. Resztę trasy musiałem jechać na mapach w telefonie :evil:
Problem znika po zatrzymaniu samochodu ( wyłączeniu zapłonu) na dłuższą chwilę. Szybki "restart" samochodu nie pomagał.
Ktoś tak miał, wie w czym leży problem?
herod
Silnik: 1.0 TSI CHZC 110KM MY19
Auto: Rapid, Style
Auto2: Vectra C 1.8 16V 122KV

Windows7Chrome

Re: Smartlink - komunikat "połączenie przerwane"

Postprzez Avatar 20 maja 2019, o 12:23

Czasami jak się tak zdarzy to trzeba zrobić restart radia, czyli trzymać przycisk wyłączenia tak długo aż się zresetuje, w bolero najpierw wraca do grafiki zegarka i jak się nadał trzyma to po kolejnych kilku sekundach następuje restart.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
Auto: Octavia 3 FL, Style
Moc/Moment: 0KM @0Nm
Przebieg: 0 km

WindowsXPChrome

Powrót do Rapid