Problemy z logowaniem ? Czytaj to !

Pilot nie działa

podforum użytkowników SKODA SUPERB MK1 (B5 3U, 2001?2008)

Moderatorzy: lec, Sosna

Pilot nie działa

Postprzez Rafalł 10 sty 2018, o 12:15

Cześć

Dzisiaj próbowałem otworzyć autko z pilota - nie rozbroiło mi drzwi

Fizycznie manualnie musiałem otworzyć drzwi - rozbroiło normalnie wszystkie zamki

Niestety nie dezaktywowało alarmu i po przekręceniu kluczyka do pozycji zapłonu włącza się alarm którego nie mogę wyłączyć

nasuwa mi się pytania

1 czy możliwe że kluczyk stracił synchronizację z centralką? - kilka dni temu mi upadl - bateria jest nowa
2 czy jest opcja zsynchronizowania pilota z stacyjką - nadmieniam mam tylko jeden kluczyk do pojazdu - jeśli tak to w jaki sposób?
3 jestem w stanie normalnie odpalić pojazd tzn że kod kluczyka jest wprowadzony do immoblajzera?

z góry dzięki za pomoc.
Rafalł
Silnik: 1.9TDI ASZ 130KM MY04
Auto: Superb, Prestige
Moc/Moment: 0KM @0Nm
Przebieg: 156000 km

WindowsChrome

Odp: Pilot nie działa

Postprzez ROBAL_26 10 sty 2018, o 14:33

Rafalł, a czy pilot po wymianie baterii został sparowany wykonując adaptacje w jeden ze sposobów jak włożyć kluczy do zamka drzwi i przekręcając w pozycję zamykania nacisnąć i przytrzymać guzik zamykania i identycznie z otwieraniem, po tym powinien pilot zacząć działać chyba ze będzie uszkodzony i sprawdź czy baterie są prawidłowo włożone .ok :roll:
Najlepiej wykonany mod to ten, który jest zrobiony od podstaw przez samego użytkownika auta a nie czyjąś krwawicą , kolegi czy fachowca. :D

Moja O1 4x4 ARL Pierwsza na forum z Bi-xenonem

http://forum.skodaclub.pl/moja-octavia-mk1/octavia-kombi-4x4-by-robal-26-poprawiony-t8985.html

Najszybsza Octavia 4X4 w mieście :-)
ROBAL_26
Silnik: 1.9TDI ARL 150KM MY01
Auto: Octavia Kombi 4x4, Eleg. 4x4
Moc/Moment: 185KM @371Nm
Przebieg: 181000 km
Auto2: Fabia 1,4 60KM

WindowsFirefox

Odp: Pilot nie działa

Postprzez adik1203 20 sty 2018, o 08:12

Podłącze się pod temat.Wczoraj miałem zmieniane radio z fabrycznego na nowe,po instalacji pilot centralnego zamka przestał działać.Mam dwa kluczyki i oby dwa nie działają.Pilotem można jedynie po przytrzymaniu przycisku opuścić bądź zamknąć szyby.Zamek był kilka lat nie ruszany więc teraz ani drgnie.Opcja parowania za pomocą manualnego zamykania drzwi odpada.Próbowałem skanerem VAG MINI ale pierwsza opcja adaptacji jaka opisana jest w instrukcji nie działa a druga wymaga sprawnego zamka drzwi.Może ma ktoś jakaś radę jak sparować piloty?
adik1203
Silnik: 1.9TDI AWX 131KM MY05
Auto: Superb, Elegance
Moc/Moment: 0KM @0Nm
Przebieg: 228000 km
Auto2: Seicento

LinuxChrome

Powrót do [3U] Superb MK1