Problemy z logowaniem ? Czytaj to !

Pompa wspomagania 1.9 TDI AWX

podforum użytkowników SKODA SUPERB MK1 (B5 3U, 2001?2008)

Moderatorzy: lec, Sosna

Pompa wspomagania 1.9 TDI AWX

Postprzez yodalord 14 paź 2017, o 17:18

Witam
od wakacji zauważyłem ze podczas jazdy jak auto się rozgrzeje to coś mi buczy pod maską (tylko podczas jazdy przy ok. 1500-2500 obrotów), w związku z tym że wreszcie znalazłem chwilę udałem się z tym do mechanika, który początkowo nie mógł tego namierzyć ale po dokładnym wyjaśnieniu stwierdził że coś się dzieje z uk. wspomagania i że wymieniamy płyn w uk. wspomagania i to powinno pomóc. Pomogło ale na 3 dni :bsilny: , teraz od 2 dni buczenie jest strasznie głośne - jak ruszam kierownicą na postoju czy jadę i obawiam się że ta wymiana dobiła moją pompę wspomagania.
W związku z powyższym mam pytanie jaką pompę kupić , słyszałem że nowych firmowych do mojego autka już nie ma na rynku, ze mam wybór między regenerowanymi np. górna półka TRW 499zł + kaucja zwracana po dostarczeniu swojej lub
niby nowe :sorry: z allegro np.
http://allegro.pl/pompa-wspomagania-aud ... 24845.html
za ok. 200zł niby niemieckiej firmy SBS (pakowacz) z dwuletnia gwarancją, ale boje się że to chińskie zamienniki i obawiam się o ich jakość i żywotność?????
yodalord
Silnik: 1.9TDI AWX 131KM MY05
Auto: Superb, Platinum
Moc/Moment: 0KM @0Nm
Przebieg: 287000 km

Windows7Firefox

Odp: Pompa wspomagania 1.9 TDI AWX

Postprzez jakobs20 1 gru 2017, o 11:22

Witam mam podobny problem ja myśle nad używka lub regeneracja gdzieś. Nowe chińskie różnie z tym bywa.

Regeneracja w dobrym zakładzie może ktoś ma jakiś namiar ??
jakobs20
Auto: Superb, Elegance
Moc/Moment: 150KM @0Nm
Przebieg: 275000 km

Windows7Chrome

Powrót do [3U] Superb MK1