bagaznik samochodowy

tuning i wspólne tematy dot. samochodów uniwersalne dla wielu modeli

Moderatorzy: lec, Sosna

bagaznik samochodowy

Postprzez witamina 30 sty 2019, o 20:09

Witam!
Jestem nowy wiec pozdrawiam na wstepie wszystkich forumowiczow :)

Jezdze obecnie Skoda Fabia Hatchback z 2012. Jestem przy zmianie samochodu. Nowy samochod ma miec wszystko to co w starym zabraklo albo stanowilo problem a moim problem byl bagaznik na dachu.

Mialem zamontowany na dachu bagaznik Mont Blanc AMC 5122 i nie byloby grymaszenia gdyby...
1) nie powodowal deformacji tej wykladziny, ktora robi za gume w drzwiach
2) nie przeciekala woda

I tutaj nie wiem czy przeciekajaca woda to wina "taniego" bagaznika i inne firmy np Thule nie maja tego problemu. Czy poprostu Skoda ze swoja "wykladzina" zamiast porzadnej gumy strzelila sobie w kolano. Drugi moj samochod stary poczciwy Seicek tez ma bagaznik na dachu i chlopak majacy 17lat nie ma takich problemow a z dachu nic nie kapie (bagaznik tam byl kupiony juz totalnie po kosztach).

Kolejny samochod byloby fajnie jakby byla Skoda. Napalilem sie na Scale ale tam relingow nie bedzie a producent ku mojemu zdziwniu nie przewiduje montazu za doplata czy tez nie poszedl po rozum do glowy i nie daje mozliwosci montazu na dachu w specjalne rowki jak to zrobila KIA lub Hyundai.

Czy macie problemy ze swoimi bagaznikami dachowymi? Bagaznik na hak to ostatecznosc ale takie rozwiazanie sprawy mnie nie satysfakcjonuje. Przez ten problem z bagaznikiem nie potrzebnie zasmiecam sobie glowe koreancami ;)
witamina
Silnik: 1.0 TSI CHZD 115KM MY19
Auto: Scala, Style
Moc/Moment: 0KM @0Nm
Przebieg: 0 km

Windows7Firefox

Odp: bagaznik samochodowy

Postprzez Farstone 28 cze 2019, o 19:31

W Scali możesz montować na dachu bagażnik.
Farstone
Auto: Inny
Moc/Moment: 150KM @250Nm
Przebieg: 0 km
Auto2: C1 II 1,2 82KM MY14

WindowsFirefox

Powrót do Ogólne: Tuning / Mechanika / Auto Detailing / Bezpieczeństwo