Hak Skoda yeti

tuning i wspólne tematy dot. samochodów uniwersalne dla wielu modeli

Moderatorzy: lec, Sosna

Hak Skoda yeti

Postprzez Jop77 29 maja 2019, o 08:08

Witam mam pytanie chce zamontować hak do skoda yeti 2010 kupiłem hak z całym do montażu kompletem byłem u mechanika powiedział że musi być jakiś specyficzna elektryka do tego haka że kosztuje więcej czy chce po prostu ściągnąć Ode mnie jak najwięcej kasy czy mówi prawdę skoro producent ma taki hak jaki ja potrzebuje sprawdzałem po modelu auta pojemności rocznikem itp.
Jop77
Auto: Yeti FL
Moc/Moment: 0KM @0Nm
Przebieg: 0 km

LinuxChrome

Odp: Hak Skoda yeti

Postprzez koleś 29 maja 2019, o 11:48

Mechanik może mieć rację.

W tym aucie potrzebny jest moduł haka. Nie można się podłączyć do lampy tylnej jak ja to np. zrobiłem w mojej Fabii.

Pokaż co kupiłeś.
Tempomaty w grupie VAG. Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
koleś
Silnik: 1.9TDI AXR 101KM MY07
Auto: Fabia Kombi, Ambiente

WindowsChrome

Odp: Hak Skoda yeti

Postprzez Ojgen 19 lip 2019, o 12:45

Gdyby kogoś interesowało to montowałem ostatnio hak do YETI, cała impreza (hak+robocizna) kosztowała mnie 800 zł. Hak zwykły tzn. można go zdjąć ale trzeba odkręcić dwie śruby. Wiązkę mam 13 PIN bo taka jest wymagana do obecnie obowiązujących przepisów względem platform rowerowych montowanych na hak. Hak sprawdza się doskonale własnie do wożenia rowerów, mam platformę na 4 szt i jazda nawet z czterema rowerami nie sprawia żadnych problemów. Trochę się bałem ingerencji w elektrykę auta ale mam go już ze dwa miesiące i wszytko jest ok. Jakby co mogę podać namiary na warsztat gdzie to robiłem (Bytom).
Ojgen
Silnik: 2.0TDI CR CFHA 140KM MY10
Auto: Yeti 4x4, Ambition 4x4
Moc/Moment: 180KM @0Nm
Przebieg: 256000 km

WindowsChrome

Powrót do Ogólne: Tuning / Mechanika / Auto Detailing / Bezpieczeństwo