Skoda Club Polska - Rejestracja

Rejestrując się na „Skoda Club Polska” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Skoda Club Polska”. „Skoda Club Polska” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Skoda Club Polska” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”).. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Przyjmujesz rownież do wiadomości że forum korzysta z cookies (ciasteczka).
Zakres działania ciasteczek możesz regulowac w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Skoda Club Polska” ma prawo w każdej chwili usunąć, przeedytować, przenieść lub zamknąć każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Skoda Club Polska” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.